Odontologijos klinika – ODONTICIJA

Jau virš 20 metų teikianti odontologijos paslaugas veiklą vykdo Klaipėdoje, Kretingos g. 8A-9. Tai nedidelė, bet jauki ir moderni klinika, kurioje teikiamos dantų ir burnos sveikatos priežiūros ir profilaktikos paslaugos visai šeimai.

Gydytojos – odontologės Irenos Venckienės ilgametė patirtis ir pastovus žinių tobulinimas Lietuvos ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose (praktiniai ir teoriniai seminarai) bei profesionalus požiūris į darbą, garantuoja jums odontologinių paslaugų kokybę ir saugumą už priimtiną kainą, taikome lanksčią nuolaidų sistemą.

Šiuolaikiška ir patikima

Klinikoje nauja modernia įranga teikiame dantų, šaknies kanalų (endodontinio) gydymo, protezavimo (mikroprotezavimo), chirurgijos ir estetinės odontologijos paslaugas, atliekame burnos higieną, dantų balinimą, gydome ir vaikus ir suaugusius. Naudojame kokybiškas, sertifikuotas medžiagas, atitinkančias tarptautinius standartus.

Gydymas atliekamas laikantis pažangių odontologijos technologijų ir metodų, tausojant sveikus dantų ir žandikaulių audinius. Išsamiam paciento ištyrimui – skaitmeninė rentgeno diagnostikos aparatūra. Viziografo pagalba rentgeno nuotrauką akimirksniu matome kompiuterio ekrane, o jūs patiriate mažesnę apšvitą, nei įprastos rentgeno nuotraukos darymo metu.

Odontologijos klinika Klaipėdoje

Visos procedūros gali būti atliekamos taikant vietinę nejautrą.

Odontologinio gydymo sėkmę kuria ne tik gydytojo praktiniai įgūdžiai, ilgametė patirtis, bet ir psichologiškai komfortabilus, sąžiningas paciento – gydytojo bendradarbiavimas, užtikrinant gydymo informacijos konfidencialumą.

Jei dar negalite plačiai ir laisvai šypsotis, dalintis nuostabia šypsena su aplinkiniais, maloniai kviečiame apsilankyti klinikoje pirminei apžiūrai ir konsultacijai. Mes pasiruošę jums padėti.

Registracija tel.: +37068130087

Irena Venckienė

Gydytoja odontologė

SERTIFIKATAI

Virš 20 metų teikiame odontologijos paslaugas

Tai nedidelė, bet jauki ir moderni klinika, kurioje teikiamos dantų gydymo, burnos sveikatos priežiūros ir profilaktikos paslaugos visai šeimai.

Pažangios odontologijos technologijos

Gydymas atliekamas laikantis pažangių odontologijos technologijų ir metodų, tausojant sveikus dantų ir žandikaulių audinius.

Kokybiškos sertifikuotos medžiagos

Naudojame kokybiškas, sertifikuotas medžiagas, atitinkančias tarptautinius standartus.

Paciento - gydytojo bendradarbiavimas

Odontologinio gydymo sėkmę kuria ne tik gydytojo praktiniai įgūdžiai, ilgametė patirtis, bet ir psichologiškai komfortabilus, sąžiningas paciento – gydytojo bendradarbiavimas, užtikrinant gydymo informacijos konfidencialumą.

Top